Kategori Resmi

AutoCAD LT ile projelerinizi hızlandırın.

Nerede olursanız olun 2B çizim ve belgeleri daha hızlı ve daha fazla hassasiyetle yaratın ve düzenleyin

 

Birinci sınıf taslak çizim yazılımı
Autodesk® AutoCAD LT® içindeki kullanımı kolay taslak çizim araçları ile hassas 2B çizimleri daha hızlı yaratın. Genel görevleri otomatikleştirerek ve iş akışlarını kolaylaştırarak belgelemeyi hızlandırın.

Doğru bir şekilde belgelendirin
Kapsamlı çizim, düzenleme ve not alma araçlarıyla 2B belgeler ve çizimler yaratın.

Doğru aracı hızlı bir şekilde bulun
Sezgisel kullanıcı arayüzü ile araçlara erişin. Kolay anlaşılan özellikler arasında bağlamsal şerit sekmeler, çok işlevli tutma noktaları, özelleştirilebilen araç paletleri ve akıllı komut satırı bulunmakta.

Tercih edilen teknolojileri kullanın
TrustedDWG ™ teknolojisi, yüksek çözünürlüklü monitör desteği, geçiş araçları ve Autodesk masaüstü uygulaması ile güncel teknolojilere uyumluluk sağlayın.

Birlikte daha hızlı çalışın
Meslektaşlarınıza bilgisayar, web tarayıcısı ve mobil cihazlarla bağlanın. Beraber çalışırken anında değişiklikler yaparak iletişimde gecikmeleri ve ofise geri dönme zorunluluğunuzu azaltın.

Bire bir desteğe erişin
Teknik destek için Autodesk’in uzmanları ile telefon görüşmesi ayarlayın. Veya basit sorularınız için sohbet desteği ile Autodesk uzmanlarından hızlı cevaplar alın.

Her yerde hassas taslak çizimler yapın

Müşteri sahada, ofiste veya hareket halindeyken projeleriniz üzerinde çalışın. AutoCAD LT abonelikleri, yepyeni AutoCAD web uygulaması ve geliştirilmiş AutoCAD  mobil uygulamasına erişim sunar. Her biri tasarımlarınızı ve iş akışlarınızı istediğiniz yere götürmenizi sağlayan özelliklere sahiptir. Tüm platformlarda ve cihazlarda tasarım, çizim ve verilerle çalışın.

 


Yeni ve geliştirilmiş özellikler
AutoCAD web uygulaması
AutoCAD ürün ailesine yeni giren AutoCAD web uygulaması ile en son planlarınıza her zaman hızlıca ulaşabilirsiniz. Basitleştirilmiş web arayüzü ile kendi CAD çizimlerinizi web.autocad.com adresinde görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin.

AutoCAD mobil uygulaması
İnternete bağlı olmasanız bile sahada çizimleriniz üzerinde çalışın. Güçlü, kullanılması kolay araçlarla her cihazda CAD çizimlerinizi görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin.

Web ve mobile kaydedin
Masaüstünüzdeki çizimleri görüntülemek ve düzenlemek için web ve mobil uygulamalarına kaydedin. Paylaşımlı erişim kullanarak masaüstü, web veya mobil cihazlardaki en son çizimlere ulaşarak DWG dosyaları üzerinde çalışın.

DWG karşılaştırma
Bir çizimin veya xref’in iki revizyonu arasındaki grafiksel farkları kolayca tespit edin ve belgelendirin. Renklerle kodlanmış grafikler kullanarak iki çizim versiyonu arasındaki farkları vurgulayın.

2B grafik iyileştirmeleri
Çizim sıralamaları ve katman özelliklerini daha hızlı yakınlaştırın, kaydırın ve değiştirin. Grafik performansı iletişim kutusundaki yeni kontroller ile 2B grafiklerin performans davranışlarını kolayca yapılandırın.

Görüntü paylaşma
Tasarımlarınızı orijinal çizim dosyalarını yayınlamak zorunda kalmadan paylaşın. Paylaşılabilen bir bağlantı kullanarak çizim tasarım görüntülerini bir web tarayıcıda yayınlayın ve aldığınız yorumlar hemen bilgisayarınıza gelsin.

Görüntüler ve görüntü alanları
İsim verilmiş görüntüleri bir düzene yerleştirin, istediğiniz zaman kağıt düzlemi görüntü alanlarının büyüklüğünü veya yerini değiştirin ve bir düzen üzerinde çalışıyorken bile olsa, hızlıca yeni model görüntüleri yaratın.

TrustedDWG™ teknolojisi ile tasarımlarınızı koruyun
Tasarımlarınızı geliştirmek için çok zaman ve emek harcadınız. TrustedDWG yeknolojisiyle değerlendirme süreci boyunca tasarım verilerinizin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olun.

AutoCAD LT yazılımının içinde yer alan TrustedDWG, tasarım verilerini depolama ve paylaşmanın orijinal, en verimli ve en doğru yoludur. TrustedDWGdosyaları, çizimdeki her öğenin yanı sıra öğeler arasındaki ilişkiyi, verilerin aslına uygunluğu ile koruyan eksiksiz bir teknoloji kullanılarak yaratılmıştır.

Her dosyadaki 30 yılı aşkın geçmişe sahip TrustedDWG teknolojisi, paha biçilmez tasarımlarınızı saklamanıza ve korumanıza yardım eder.

Rekabetçiliğinizi en yeni araçlarla destekleyin
Aylık ve yıllık lisanlama seçenekleriyle AutoCAD LT’ye abone olmak esnek ve uygun fiyatlı. Böylece:

Yazılım lisanlarını basitleştirir ve yönetimi güncelleştirirken güncel kalabilrisiniz.
Her yerden bağlantı kurabilir ve iş birliği yapabilirsiniz.
AutoCAD LT programınızı soya ve ayarlarınızı taşıyarak kişiselleştirebilirsiniz.
Yeni araçlarla tasarımlarınızı yenileyebilirsiniz.


MENÜ