Kategori Resmi

Lande Kabinet

Rack Kabinet Nedir?

 

Rack kabinet, ofis ya da evlerde kullanılan bilgisayar sistemlerinin düzenini ve güvenliğini sağlayan kasalara verilen isim. Özellikle bilgi işlem merkezleri ve sistem odalarında, veri depolanan ya da iletişimi sağlayan donanımların organize bir şekilde yerleştirilmesini sağlayan ve onları dış etmenlere karşı koruyan rack kabin, ölçülerine göre çeşitlere sahip.

 

Modellerine göre rack kabinet çeşitleri ise ikiye ayrılıyor: Duvar tipi kabinet ve dikili tip kabinet.

 

 

Bilgi İşlem Odalarının Olmazsa Olmazları

 

Rack kabinetler farklı boyutlarda üretiliyor olsalar da dünya standartları 19 inç olarak belirlenmiş durumda. 19 inç ve altındaki tüm elektronik aletlerle uyum sağlayan rack kabinet, elektronik aygıtların pratik bir şekilde organize edilmesini sağlar. Ayrıca kilitlenebilir olması ve sağlam yapısı sayesinde elektronik aygıtları, yetkisiz kişilere karşı koruma altına alır.

 

Rack kabinet modellerine göre çeşitli uzunluklara ve raflara sahipler. Bazı modeller, hareketli iç raf sistemiyle server, monitör, klavye, yazıcı ve modem gibi her türlü donanımı fonksiyonel bir şekilde kullanmanızı sağlar.

 

 

 

SEKTÖRÜN LİDERİ LANDE KABİNET

 

LANDE ENDÜSTRİYEL METAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC. A.Ş. konusunda Türkiye ‘nin en büyük bilgi birikimine sahip Rack Kabinet ve aksesuarları üreticisidir. 2012 yılında, 20 yıllık tecrübesi ile sektöre yön veren bir ekip tarafından yenilikçi, ergonomik, ekonomik ve fonksiyonel ürünler geliştirip pazara sunmak üzere kurulmuştur. 19” Rack Kabinetleri ve aksesuarları, Telekom Saha Kabinetleri (indoor/outdoor), Server ve Datacenter Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip  çözüm ortağı profesyonel bir firmadır. Değişen pazar şartları ve müşteri isteklerine göre yeni tasarlanan kolay alınabilir, kullanılabilir, kaliteli ve güvenilir ürün yelpazesiyle sektöre yeni bir anlayış getirmiştir. 

2012 yılında, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 kapalı alanda kurulan üretim tesisleri; gelişmekte olan ve güncel ileri teknoloji ile donatılmış makine parkuru,  tecrübeli yönetim ve çalışan kadrosu ile yüksek kapasiteli üretimler yapmaktadır. Tüm süreçlerde ERP sistemi uygulanmakta ve tüm sistem hatasız izlenebilmektedir.  Üretim hatlarında yalın üretim araçları kullanılmakta ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirme sağlanmaktadır.  LANDE ürünleri ve servisi TS EN ISO 9001 kalite güvence sistemi ile belgelendirilmiştir. Çevre duyarlılığı bilinci en üst seviyede tutulmaktadır. 2000 adet/gün üretim kapasitesine sahiptir.

 

 

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

 

LANDE’nin temel politikası; müşteri isteklerini beklentilerin üzerinde yerine getirebilmektir. Bu çerçevede; kolay satın alınabilir, kullanılabilir ve güvenilir ürünü sahip olduğumuz üstün deneyim ve bilgi birikimi ile tasarlayıp, tam zamanında ve doğru olarak üretmek ve satış sonrası kaliteli hizmet vermek başlıca hedefimizdir.

Her çalışanımız, tüm süreç ve faaliyetlerimizde sürekli gelişen şartlara bağlı olarak gerçekleşen eğitimlerle  görevini zamanında ve doğru bir biçimde, çevre bilinci çerçevesinde ve sürekli iyileştirme ilkesi doğrultusunda düzeltmeye gerek kalmayacak şekilde yapma ve kirlenmeyi önleme gayreti içerisindedir.

Tüm çalışanlarımızla birlikte katılımcı, değişime açık ve kalite odaklı bir ortam yaratarak, “kalite ve çevre yönetim sistemi faaliyetleri’’ tüm grupların sorumluluğundadır” parolası doğrultusunda çalışılması ana prensibimizdir.

Bu doğrultuda; yasal mevzuatlara tam uyum çerçevesinde kalite seviyesi aranılan, hızlı, etkin ve ekonomik üretimleri yaparken çevresel etkileri de dikkate alarak; müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde paydaşlarımızla birlikte sunabilmek bizce başarının ilk ve en önemli göstergesidir.

 

 

MENÜ