Kategori Resmi

Office Kutu Lisans

office kutu lisans

Neler içerir?

 

Tam sürüm yüklenebilen Word, Excel, PowerPoint, Outlook, ve OneNote uygulamalarının 2016 versiyonları
Sadece 1 bilgisayar için, ticari ya da tüketici kullanımı
Windows 7 veya sonraki işletim sistemlerine uygun
Tüm OneDrive kullanıcıları için, belgelerini kolaylıkla OneDrive bulut depolama alanına yedekleme imkanı
Yeni Office 2016 uygulamaları

 

Office 2016, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, ve Outlook gibi en sevdiğiniz Office uygulamalarının en güncel ve iyi versiyonlarıyla birlikte geliyor.

 

Takım çalışması için oluşturuldu

 

Word, PowerPoint veya OneNote aynı belge üzerinde anlık olarak çalışabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve düzenleme yapabileceğiniz birlikte çalışma araçlarıyla geliyor.İster aynı odadaki, isterseniz de başka bir ülkedeki takım arkadaşınızla aynı belge üzerinde eş zamanlı olarak çalışabileceksiniz.

 

 

Word

 

Harika dokümanlar oluşturun, zenginleştirin ve paylaşın.. Şimdi takımınızla birlikte çalışma ve çalışmalarınızı paylaşmak çok kolay. Yeni Word aynı anda birden fazla kişinin aynı doküman üzerinde değişiklik yapmasına ve çalışmasına olanak sağlıyor. – bunu yaparken ister aynı odada olun, isterseniz de farklı yarımkürelerde. Ve Word’un bulut entegrasyonu dokuman paylaşmayı çok kolay hale getiriyor.

 

 

Powerpoint

 

Oluşturun, birlikte çalışın ve fikirlerinizi etkili bir şekilde sunun. Takımınızla sunumlarınız üzerinde birlikte aynı anda çalışın. Metinler ve resimler üzerine yorumlar yapın ve Gözden Geçirme ekranı ile sunumun farklı versiyonlarını karşılaştırın.

 

 

OneDrive

 

Office 365 ile kullanıcı başına 1 TB bulut depolama alanına sahip olursunuz. Böylelikle resimlerinize ve belgelerinize her yerden ve tüm cihazlardan erişebilirsiniz.

 

 

Çevrimiçi Office


OneDrive hesabınızla uyumlu Office Online yardımıyla Mac ya da PC’nizden uzakta olsanız bile internete bağlı diğer tüm cihazlardan Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dosyalarınıza erişebilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

MENÜ