Kategori Resmi

Server Lisans

Server Lisans

Windows Server Lisanslarını Microsoft partner firmaları aracığıyla satın alabilirsiniz.

Windows Server Lisanslarınızı bizim gibi Microsoft Partner firmalar aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Bu sayede yasal kullanımın rahatlığını ve destek almanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ülkemizde yasal kullanmama ile ilgili yaptırımlar çok ağır olmakla birlikte firmanızı bu ve benzeri yasadışı işlemlerden uzak tutmak için Bilgisayarlarınızda kullanılan yazılımlarınızı kontrol ediniz.

 

Bu sayfamızda Windows serverlarınızı nasıl lisanslayacağınız hakkında bilgi bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

 

 

Windows Server OEM Lisanslama : Yeni bir Server alırken alabileceğiniz ve donanım ( bilgisayar ) bağımlı lisans modelidir. Farklı bir donanımda kullanılamaz yalnızca yeni aldığınız donanımda kullanılabilir. Ürünlerin aynı faturada olması zorunludur.

 

 

Windows Server OPEN Lisanslama : Yeni alacağınız ve/veya varolan Server bilgisayarınızı lisanslamada kullanabileceğiniz, bilgisayar bağımlı olmayan lisans modelidir. Bir bilgisayardan başka bir bilgisayara taşınabilir.
 

MENÜ