Kategori Resmi

Veeam

Veeam

 

2006 yılında kurulan merkezi İsviçre Baar’da bulunan , Dünya çapında 282.000 müşteri ve korunan 16.3 milyon sanal makine ile Veeam Backup & Replication, kurumların sanallaştırmaya ve yedeklemeye yaptıkları yatırımdan en yüksek oranda faydalanmalarına yardımcı oluyor.

 

Veeam Lisanslama ve ürün modelleri

 

                Firmanız için doğru ürünü ve doğru lisanslamayı yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Yapınıza özel ve ihtiyacınız kadar lisans alarak yüksek maliyetler ile uğraşmadan Veeam ürününüze sahip olabilirsiniz.

 

Veeam Availability Suite

 

Kesintisiz Çalışan Kuruluşlar için İş Sürekliliği

 

Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication’ın yedekleme, geri yükleme ve replikasyon yeteneklerini, Veeam ONE’ın sunduğu gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama işlevleriyle birleştirir. Veeam Availability Suite tek yönetim konsolundan sanal, fiziksel ve bulut olmak üzere tüm iş yükleri için kesintisiz çalışırlık sağlar.

 

Veeam Backup & Replication

 

Sanal, fiziksel ve bulut olmak üzere TÜM iş yükleri için Kesintisiz Çalışırlık

 

Veeam Backup & Replication fiziksel ve bulut bazlı kaynakların yanı sıra sanallaştırılmış VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V uygulamaları ve verileri dahil tüm iş yükleri için yedekleme, kurtarma ve replikasyon olanağı sağlar.

 

Veeam Backup Essentials

 

Küçük işletmeler için kurumsal düzeyde yedekleme

 

                Veeam Backup Essentials tek yönetim konsolundan fiziksel ve bulut bazlı kaynakların yanı sıra sanallaştırılmış VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V uygulamaları ve verileri dahil tüm iş yükleri için yedekleme, kurtarma ve replikasyon olanağı sağlar.

 

250'den az çalışanı bulunan küçük işletmeler ve en fazla 6 CPU soketi ya da 50 sanal makinesi bulunan ortamlar için tasarlanmış olan Veeam Backup Essentials, Veeam Availability Suite ile kurumsal düzeyde aynı işlevselliği sunar.Bu limitleri geçmeyen firmalar Veeam Backup Essentials ürününü kullanarak lisans maliyetlerini düşürebilirler tasarruf edebilirler.

 

Veeam ONE

 

BT ortamınızın tümü için tam görünürlük

 

                Veeam ONE sanal, fiziksel ve bulut tabanlı iş yükleri de dahil olmak üzere BT ortamınızın tümüne tam görünürlük sağlar. VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V desteği ile Veeam ONE operasyonel etki oluşmadan önce sanal makineler, fiziksel sunucular, bilgisayarlar ve bulut tabanlı kaynaklardaki potansiyel sorunlara karşı uyarı alabilmeniz için etkileşimli araçlarla proaktif izleme ve uyarma sağlar.

 

Veeam Agent for Microsoft Windows

 

Fiziksel iş yükleri için kesintisiz çalışırlık

 

                Sanallaştırılamayan fiziksel olarak kullanılması gereken sunucuların yedeklenmesi için Veeam Agent Microsoft Windows ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Veeam Agent for Microsoft Windows FREE

 

                Client tarafında istenilen sayıda kullanılabilen tamamen ücretsiz bir üründür.Bu ürün ile birlikte Veeam ; Sanal sunucu , fiziksel sunucu , client yedeği alarak uçtan uca bir yedeklilik sağlar.

 

Veeam Backup for Microsoft Office 365

 

                Office 365 alt yapısı kesintisiz çalışmaya odaklıdır ve güvenlidir,ancak verilerin sorumluluğu her zaman verinin sahibindedir.Bu ürün ile tüm maillerinizi lokal bir alana yedekleyebilirsiniz.

MENÜ